Stomatologia
STOMATOLOGIA I HIGIENA

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, periodontologia

Podstawowe leczenie stomatologiczne to baza wyjściowa do wszelkich dalszych działań specjalistycznych. W komfortowych warunkach ergonomicznych foteli i przede wszystkim - bez bólu postaramy się by nasz  zespół lekarzy zeżegnał problemy jamy ustnej, rownież u najmłodszych pacjentów. 
Jeżeli Twoje zęby nie wymagają leczenia, dbaj o nie regularnie wykonując zabiegi odkamieniania (scallingu ) i piaskowania - w naszej klinice - wykonywane przez dyplomowany w tym zakresie personel. 
Specjalizujemy się we wszystkich przypadkach leczenia kanałowego (endodoncja) włącznie z trudnymi przypadkami obejmującymi zęby z wąskimi, zobliterowanymi czy zakrzywionymi kanałami, zęby z nietypową ilością kanałów lub trudną lokalizacją, usuwamy złamane narzędzia kanałowe. Pracujemy z mikroskopem, który zapewnia dokładność działania i najwyższy poziom usługi.
 
 
PERIODONTOLOGIA

Zadbaj o swoje dziąsła - zabiegi kiretażu

Przewlekle zapalenie przyzębia (potocznie zwane paradontozą) objawia się krwawieniem, obrzękami i zaczerwienieniem dziąseł stopniowo doprowadza do obnażenia korzeni zębów, ich rozchwiania, a w konsekwencji ich utraty. W naszych gabinetach przeprowadzamy zabieg kiretażu, który nie tylko usuwa objawy zapalenia, ale również hamuje destrukcje kości wyrostka zębodołowego.
 
 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJKONTAKT

 

MENU

O nas
Oferta
Zespół
Kontakt

OFERTA

Implantologia i protetyka
Chirurgia
Stomatologia i higiena
Ortodoncja
Stomatologia estetyczna
Mezoterapia PRF

ADRES

ul. Zaściankowa 96

02-988 Warszawa

KONTAKT

 ‭ 507 187 189‬